Krediidikonto

Uus krediidikonto

Krediidikonto on meie ettevõtte üks olulisemaid finantsteenuseid, mida pakume oma klientidele. Oleme pühendunud tagama oma klientidele parima teenuse, mis vastab nende finantsvajadustele ja eelistustele.

Krediidikonto avamine on lihtne ja kiire ning selle abil saate alati hoida oma finantsolukorra kontrolli all. Konto kasutamine on paindlik, kuna saate raha kasutada vastavalt vajadusele ja tagasi maksta oma mugavuse järgi. Krediidikonto on ideaalne lahendus, kui vajate raha kiiresti, kuid soovite samal ajal hoida oma finantsolukorra kontrolli all.

Meie ettevõte pakub krediidikontot ilma tagatisteta ja dokumentide esitamiseta, mis muudab selle avamise lihtsaks ja mugavaks. Meie eesmärk on tagada meie klientidele kvaliteetne teenus, mille raames nad saavad alati aru oma laenujäägist ja intressikulust.

Krediidikonto on tõhus vahend oma raha haldamiseks ja finantsolukorra kontrolli all hoidmiseks. Kui vajate raha kiiresti ja soovite hoida oma finantsasjad kindlalt kontrolli all, siis valige Krediidikonto meie ettevõttelt.

Mis on krediidikonto?

Krediidikonto on paindlik finantsteenuse toode, mis võimaldab teil vajadusel kiiresti ja lihtsalt raha saada. Konto avamine on kiire ja lihtne ning annab teile võimaluse kasutada laenu vastavalt teie vajadustele ja eelistustele.

Krediidikonto on mugav alternatiiv traditsioonilisele laenule, kus saate kasutada raha vastavalt vajadusele ja tagasi maksta vastavalt oma finantsvõimekusele. Teil on võimalus kasutada raha nii palju kui soovite, kuni teie krediidi limiit on täis, ja tagasimaksmine on paindlik ja mugav.

Krediidikonto avamisel ei ole vaja esitada tagatisi ega dokumente ning teil on alati võimalik näha oma laenujääki ja intressikulu oma isiklikus kontoülevaates. Krediidikonto on usaldusväärne ja mugav lahendus neile, kes vajavad raha kiiresti ja lihtsalt.

Krediidikonto avamine

Krediidikonto avamine on lihtne ja kiire ning konto kasutamine on paindlik, kuna saate raha kasutada vastavalt vajadusele ja tagasi maksta oma mugavuse järgi. Krediidikonto on mugav alternatiiv traditsioonilisele laenule, kuna saate raha kasutada vastavalt vajadusele ja tagasi maksta vastavalt oma finantsvõimekusele.

Krediidikonto avamisel ei ole vaja esitada tagatisi ega dokumente ning konto kasutamine on mugav ja turvaline. Krediidikonto abil saate alati hoida oma finantsolukorra kontrolli all ning kasutada raha vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Soovitame kasutada meie allpool olevat usaldusväärsete partnerite nimekirja:

KrediidiasutusIntressLaenusumma alatesLaenusumma kuni
Credit24al. 28,88%50€4000€Taotleda Parim konto
Kreditexal. 25%200€10 000€Taotleda
Crediteaal. 10%500€15 000€Taotleda
Laen.eeal. 15%300€10 000€Taotleda
BongaBongaal. 14%100€5000€Taotledauus konto kiir taotlus

Krediidikonto tingimused

Krediidikonto on finantsteenuse toode, mis võimaldab teil vajadusel kiiresti ja lihtsalt raha saada. Konto avamiseks on vaja täita järgmised nõuded:

  • Olema vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või alaline elanik.
  • Omama Eesti pangakontot.
  • Esitama kehtiva isikut tõendava dokumendi.
  • Esitama pangakonto väljavõtte.

Lisateave krediidikonto kohta:

Krediidikonto maksehäirega

Krediidikonto avamine maksehäirega on keerulisem kui tavalisel juhul. Kui klient on varem makseid viivitanud või neid üldse mitte teinud, siis ta võib olla krediidikonto avamiseks mitte sobiv. Kui aga kliendil on maksehäire, soovitame ühendust võtta meie klienditeenindusega, et leida koos lahendus ja leida võimalus krediidikonto avamiseks.

Krediidikonto ilma väljavõtteta

Krediidikonto avamisel ei ole alati vaja esitada pangakonto väljavõtet. Kuid see sõltub panga nõuetest ja kliendi krediidivõimekuse hindamisest. Mõned pangad võivad siiski nõuda väljavõtet, et veenduda kliendi maksevõimekuses ja finantsseisundis. Kui krediidikonto avamisel on vaja esitada pangakonto väljavõtet, siis tavaliselt piisab viimase 3-6 kuu väljavõtetest. Krediidikonto avamise täpsemad tingimused ja nõuded selguvad panga kodulehel või klienditeeninduse kaudu.

Krediidikonto suurendamine

Krediidikonto suurendamine on võimalik vastavalt panga tingimustele ja kliendi krediidivõimekuse hindamisele. Kui kliendil on juba olemas krediidikonto, võib ta soovi korral taotleda selle limiidi suurendamist. Selleks peab klient esitama vastavad dokumendid, mis tõendavad tema finantsseisundit ja maksevõimekust. Krediidikonto limiidi suurendamise taotluse võib esitada panga kodulehel või pöördudes otse pangakontorisse. Pank hindab iga taotlust eraldi ning otsustab, kas ja kui suure limiidiga kliendile krediidikonto suurendamine võimalik on.

Virtuaalne krediidikonto

Virtuaalne krediidikonto on finantsteenuse toode, mis võimaldab klientidel avada ja hallata krediidikontot interneti teel. Virtuaalne krediidikonto annab klientidele võimaluse kasutada raha vastavalt oma vajadustele ja eelistustele, ilma et nad peaksid külastama pangakontorit või esitama dokumente. Konto avamisel ei ole vaja esitada tagatisi ega dokumente, kuid kliendi krediidivõimekuse hindamine toimub virtuaalselt. Virtuaalse krediidikonto kasutamine on mugav ja turvaline ning klientidel on alati võimalik jälgida oma rahalisi tehinguid ja kontojääki läbi pangarakenduse või internetipanga. Virtuaalse krediidikonto abil saavad kliendid alati hoida oma finantsolukorra kontrolli all ja kasutada raha vastavalt oma vajadustele.